نتایج جستجو برای عبارت :

نحوه ارسال پیام در وبلاگ

سلام
خیلی ها گویا در ارسال پیام دچار مشکل شدند، کار بسیار ساده ای هست مطابق تصویر و نوشته زیر عمل کنید.
ارادتمند
نحوه ی ارسال پیام در وبلاگ : ۱. به قسمت ارسال نظر می رویم .
۲. نام خود را می نویسیم.
۳.متن پیام مورد نظر را می نویسیم.
۴. گزینه ی ارسال را می زنیم.
 به همین راحتی می تونین نظرات ، انتقادات و پیشنهاداتتون رو با من درمیان بگذارید.
سلام مجدد خدمت همراهان فعلی وآینده ی وبلاگ
داشتم به این فکر میکردم که روند آموزشی را به چه صورت جلو ببریم که به این نتیجه رسیدم که قبل از شروع آموزش ها شاید بد نباشه یک آموزش از نحوه ی یادگیری فتوشاپ برای شما قرار بدم
به همین منظوری پستی رو آماده کردم که در ارسال بعدی برای شما عزیزان ارسال میکنم
فکر می کنم اینکه نقشه ی راه را بدانید و شروع کنید نتیجه ی بهتری داشته باشه
بازم ممنون از همراهی تون .

به زودی با آموزش های قوی در خدمتتون خواهم بود
اگر تمایل دارید به عنوان نویسنده در وبلاگ ما فعالیت کنید رزومه خود را به صورت یک نظر برای همین مطلب ارسال کنید.

ارسال لینک مجاز است.
نظر ها تنها به صورت خصوصی قابل ارسال است.
مکاتبات از طریق ایمیل صورت می گیرد، پس ورود ایمیل الزامی است.
از ارسال رزومه کذب جدا خودداری کنید.
در حال حاضر هیچ گونه حقوق مادی نه برای ما و نه برای نویسندگان در نظر گرفته نشده.
داشتن اطلاعاتی ارزشمند و مفید جهت ارائه در مورد رایانه الزامی است.
بعد از ارسال رزومه در ص
سلام به بینندگان عزیز 
اگر مایل هستید می تونید داستان های کوتاه، شعر، متن و حتی داستان های بلند خودتون رو برای ما ارسال کنید تا در وبلاگ قرار داده بشه
ارسال متن ها از طریق :ghassam.m84@gmail.com
ارسال متن ها مانند نمونه زیر و به ترتیب باشد:
نام و نام خوانوادگی
نوع متن (شعر، داستان...) 
عنوان 
متن
مطالب ارسالی پس از تایید در وبلاگ قرار می گیرد.
حتما شرکت کنید
سلام خدمت همراهان گرامی وبلاگ روستای تاریخی آلتین کش!به دلایلی بنده دیگر در فضای مجازی اینستاگرام فعالیت ندارم و لطفا اگر مطلبی دارید در مورد روستا حتما در این وبلاگ برای من ارسال کنید.مخصوصا مطالب تاریخی که جنبه ی مطالعه داشته باشند.نوشتن مطالب در وبلاگ حداقل برای دانش آموزان و محققان میتواند مفید باشد.
با تشکر،
ادمین
اسپم به معنای پیام الکترونیکی است که بدون درخواست گیرنده و برای افراد بی‌شمار فرستاده می‌شود. در این مقاله به بررسی مشکلات ارسال اسپم در سرور، نحوه بررسی ارسال اسپم و چگونگی رفع مشکلات آن می پردازیم. اینکه چگونه اکانتی که در سرور ارسال اسپم می کند را تشخیص دهیم، پس از تشخیص چه اقداماتی … بررسی مشکلات اسپم در سرور ها
منبع : وبلاگ ایران سرور
امروز که چشمم به بخش بایگانی وبلاگم خورد یه لحظه به فکرم رسید که یه بررسی کنم ببینم که من تو کدوم ماه بیشترین مطلب رو ارسال کردم. بنابراین داده‌های مربوط به بخش بایگانی رو تو اکسل وارد کردم و نتیجه این شد:
اطلاعاتی که من میتونم از این نمودار در بیارم:
بیشترین تعداد مطلب در ماه بهمن (ماه دوم زمستان) ارسال شده است.
کمترین تعداد مطلب در ماه آبان (ماه دوم پائیز) ارسال شده است.
تنوع سال‌ها برای ماه بهمن بیشتر از سایر ماه‌هاست - در چهار سال در ماه بهم
بک لینک های وبلاگ ارسال PBN را خریداری کنیدآیا حاضر هستید به صدر SERP گوگل برسید؟ امروز با ایمن ترین و قدرتمندترین شبکه وبلاگ خصوصی در صنعت SEO آشنا شوید! با گذشت 8 سال از فعالیت ، ما دانش در مورد دستیابی به وب سایت ها را از پایین به بالا کامل کردیم ! ما به داشتن بسیار روشمند و کامل افتخار می کنیم تا بتوانیم از مشتریان خود در رتبه های برتر ثابت استفاده کنیم.
ادامه مطلب
در این مطلب میخوایم در مورد این بحث کنیم که ایا وبسایت بسازیم بهتره یا وبلاگ؟
تفاوت های زیادی بین سایت و وبلاگ وجود داره اما باید اینو بدونیم که وبلاگ نوعی وبسایت هست ! بله اما چطوری؟ برای یافتن این پاسخ تا آخر مطلب با ما همراه باشید.در حقیقت وبلاگ نوعی سایت است و وبلاگ ها و وبسایت ها چیز جدا از همی نیستند و این برنامه نویس بک اند است که تعیین میکند نحوه کاربردش چیست:
ادامه مطلب
سلام
لطفا سوالات و مطالب خود را در بخش نظرات ارسال بفرمائید، تا بعد از بررسی، به صفحه اصلی وبلاگ ارسال شود.
لطفا قبل از ارسال سوال یا مطلب شرایط ارسال پست در خانواده برتر را مطالعه بفرمائید.
مهمترین قوانین ارسال پست:
1 - قبل از ارسال سوال یا مطلب در وبلاگ جستجو بفرمائید تا با عبارت "قبلا بحث شده!" مواجه نشوید.
2 - سوالی که ارسال شد امکان حذف آن را نخواهید داشت، پس جوانب مختلف را بسنجید.
3 - در سوالی که ارسال می کنید دقت داشته باشید اطلاعاتی ندهید که
نحوه ارسال عکس و فیلم در اینستاگرام
ارسال عکس و فیلم در اینستاگرام بسیار ساده است .
بر روی آیکن وسطی در نوار منوی پایین که به شکل + است کلیک کنید.
در صفحه ای که باز می شود سه گزینه انتخابی دارید .
گالری  : با این گزینه می توانید عکس و یا فیلمی را از گالری و حافظه داخلی گوشی انتخاب کنید.
عکس : در این حالت می توانید همان لحظه عکس بگیرید و ارسال کنید .
ویدئو : در این حالت می توانید در همان لحظه فیلم بگیرید و ارسال کنید

برای ارسال عکس از گالری می توانید
با سلام
اساتید و عزیزانی مایل به کمک به وبلاگ ما میباشند می بایست از روش زیر اقدام به ارسال مطالب در قالب فایل های الکترونیکی PDF نمایند:

1- آماده سازی فایل
2- مراجعه به وب سایت پیکوفایل
3- آپلو فایل
4- ارسال لینک دانلود فایل به ما از طریق این وبلاگ سربرگ تماس باما
درصورت تایید منتشر خواهد شد.
خسته نباشید.
برای شرکت در مسابقه و ارسال برداشت به 2 روش می توان عمل کرد:
روش اول: واتس آپ
در این روش برداشت همراه با نام و نام خانوادگی از طریق واتس آپ به شماره درج شده در اطلاعیه، ارسال می شود.
روش دوم: وبلاگ
در این روش، ابتدا بر روی عبارت "نظر" پایین تصویر مسابقه کلیک کرده و در صفحه جدید در قسمت "نام"، نام و نام خانوادگی همراه با شماره تماس خود را وارد کرده و در قسمت "پیام" برداشت خود را بنویسید (نیازی به پر کردن پست الکترونیک و سایت و وبلاگ، نیست) تیک گزینه "
برای ادامه توضیحات به ادامه مطلب مراجعه کنید.
سلام، دوستان تغییر هدر وبلاگ برای اکثر قالب های بیان بلاگ یکی هست و از یه قانون پیروی میکنه، من سعی میکنم یه آموزش کلی راجب نحوه تغییر هدر بدم، و در آخر یه قالب رو با هم هدرش رو عوض میکنیم
و در آخر یک ویدئو از نحوه عوض کردن هدر های تمام صفحه براتون قرار دادم:)
،اگر مشکلی پیش اومد میتونید سوالتون رو از قسمت نظرات بپرسید تا راهنماییتون کنم:) ، با ما همراه باشید در ادامه مطلب

ادامه مطلب
به نام خدا
به وبلاگ پژوهشی مطالعات روسیه که بر روی سیستم وبلاگ‌دهی آرزوبلاگ مدیریت می‌شود خوش آمدید!اینجانب امیدوارم در این وبلاگ بتوانم بخشی از مقالات و مطالب متفرق و پراکنده در موضوع مطالعات روسیه را گردآوری و منتشر کنم و محصول این تلاش مورد استفاده شما مخاطبین گرامی قرار بگیرد.
لطفا با ابراز نظر و ارسال پیشنهادات و انتقادات خود با این وبلاگ همراه باشید.
نحوه ی ارسال مطلب برای قالب فیلم و سریال بلاگ تمز ، از آنجا که بلاگ فقط از یک نوع مطلب برای انتشار پشتیبانی می کند(مطلب استاندارد) و امکان ایجاد فیلدهای خصوصی برای مطلب بصورت دیداری نیست ارسال مطلب نوع فیلم و سریال سخت است.
مثلا وردپرس از چند فرمت مطلب پشتیبانی می کند ( استاندارد،دیالوگ،ویدیو،تصویر)، همچنین در وردپرس امکان اضافه کردن نوع مطلب شخصی هم وجود دارد و اینکه شما می توانید فیلد های مخصوص برای بلاگ تان ایجاد کنید.
ادامه مطلب
فروش آنلاین لوازم خرازی از خرازی سرنخ
ثبت سفارش
دایرکت اینستاگرام: Sarenakh_kharrazi
واتساپ: 09132093489

نحوه ارسال
ارسال از طریق اسنپ باکس در اصفهان
ارسال پستی در سایر استان ها
نکات مهم
هزینه ارسال بر عهده مشتریان عزیز می باشد.
در روش ارسال پستی آماده سازی برای ارسال نیازمند دو روز می باشد. 
با خدمات فروش آنلاین خرازی سرنخ راحتی را تجربه کنید !
ادامه مطلب
سومین سال کمپین کوله پشتی مهر و خرید لوازم التحریر برای دانش اموزان مناطق کمتر برخوردار کشور.وبلاگ اقای سه نقطه و جمعی از وبلاگ نویسان بیان برای سومین سال پیاپی قصد دارند در قالب کمپین کوله پشتی مهر به دانش اموزان مناطق روستایی و کمتر برخودار لوازم التحریر مورد نیاز یک سال ان ها را هدیه کنند.
شما میتوانید از طریق این روش ها همیاری کنید:
.:واریز هزینه خرید پک های تحصیلی:..:ارسال بسته های لوازم التحریری:.
.:معرفی کمپین با انتشار پست در وبلا
سومین سال کمپین کوله پشتی مهر و خرید لوازم التحریر برای دانش اموزان مناطق کمتر برخوردار کشور.
وبلاگ اقای سه نقطه و جمعی از وبلاگ نویسان بیان برای سومین سال پیاپی قصد دارند در قالب کمپین کوله پشتی مهر به دانش اموزان مناطق روستایی و کمتر برخودار لوازم التحریر مورد نیاز یک سال ان ها را هدیه کنند.
.:معرفی کمپین با انتشار پست در وبل
بسم الله الرحمن الرحیم
به اطلاع می رساند بخش " پرسش وبلاگ " به پایگاه نیز اضافه گردیده است. لذا از شما کاربران گرامی دعوت می شود تا در این پرسش شرکت نموده و نظرات خود را ارسال نمایید.
برای مشاهده این بخش می توانید از منوی وبلاگ نیز اقدام نموده یا اینجا کلیک کنید.

با تشکر / مدیریت پایگاه رسانه ای رونق تولید
در جهت افزایش کارایی وبلاگ،نظرات و پیشنهادات خودتان را ارسال کنید. 

راه های ارتباطی :

1-ارسال نظرات در پایین هر مطلب >>> سمت چپ >>> قسمت "نظر" .  این شیوه هم میتوانید خصوصی ارسال کنید و هم میتواند عمومی باشد.

2- در سربرگ تماس با من نیز میتوانید نظرات خود را ارسال کنید با این تفاوت که در این حالت خصوصی ارسال خواهد شد و بنده نمیتوانم در خود وبلاگ پاسخ شما را بدهم و اگر ایمیل خود را ثبت کرده باشید برای بنده ممکن است تا از طریق ایمیل پاسخت
سومین سال کمپین کوله پشتی مهر و خرید لوازم التحریر برای دانش اموزان مناطق کمتر برخوردار کشور.
وبلاگ اقای سه نقطه و جمعی از وبلاگ نویسان بیان برای سومین سال پیاپی قصد دارند در قالب کمپین کوله پشتی مهر به دانش اموزان مناطق روستایی و کمتر برخودار لوازم التحریر مورد نیاز یک سال ان ها را هدیه کنند.
.:معرفی کمپین با انتشار پست در وبل
بسمه تعالیانجمن علمی فرهنگی نقطه اسرار برگزار می کند:مسابقه بزرگ حقیقت غدیر خمموضوع:-کتاب خوانی ٰپاسخگوئی به سئوالات تستی در وب سایتهای:www.noghteheasrar.irwww.shpardis.irمنابع: وب سایتهای مذکور-وبلاگ نویسی-ارسال جملات مختص غدیر در فضاهای مجازی اعم از کلیه فضاهای پیام رساننحوه ارسال ادرس فضاهای ایجاد شده:از طریق ربات پیام رسان اسرار عالم:@asrarealam_botتماس:۰۹۳۶۶۰۶۲۵۲۳اهداء جوایز به ۳۰ نفر شرکت کننده برتر بصورت قرعه کشیمشارکت کنندگان:موسسه فرهنگی هنری عرشیا
با سلام خدمت دوستان عزیز

برای کسب درامد باید در بخش ارسال پست پست هاتون رو ارسال کنید .
بعد آخر ماه به کسانی که مجموع بازدید درآمدی پستشون به بالا تر از ۱۰۰۰ رسیده باشه با فرمول زیردبهشون واریز میشه.
تعداد بازدید * ۱۰
توجه کنید که باید بیشتر از ۱۰۰۰ بازدید درآمدی  داشته باشید و همچنین پست هایی که لینک با تبلیغات دارند یا تبلیغ کانال و ... به هر نحو تایید نمی شوند و باید پست ها در مورد بازی و گیم باشند.
با استفاده از بخش ارسال پست ، پست های خودت
نحوه ارسال تمرین ها
هنرجویان رشته کامپیوتر
دروس:
سال دوازدهم دانش فنی تخصصی ، شبکه کامپیوتری ، تجارت الکترونیک
سال یازدهم : طراحی صفخات وب
سال دهم: نصب و راه اندازی 
تمرین های داده شده به  آدرس jafarhasani@gmail.com    با موضوع ایمیل تمرین ارسال  نمایند .
اسکریپت  بکار رفته در قالب وردپرس ، هرزنامه ارسال می کند همانند  وردپرس، کتابخانه هایش نیز  روز به روز محبوب تر می شوند. هم توسعه دهندگان تازه کار و هم باتجربه ها قالب هاو افزونه هایی را طراحی می کنند، که دسته بندی های متنوعی را ایجاد می کند.  با وجود اینکه این تنوع برای … مشکل ارسال ایمیل های Spam در وردپرس
سلام،دوستان گل؛ بالاخره انتظار به سر رسید ما یک ماه زود تر از تاریخی که قول داده بودیم اومدیم.
امروز۹۸/۳/۲ کار خود را شروع می کنیم و از امروز می توانید تبلیغات خود را برای ما ارسال کنید.
نرم افزار ما هم ساخته شده و به زودی از همین وبلاگ منتشر میشود و در ان تعرفه ها گذاشته شده.
پس تبلیغات از طریق راه های ارتباطی برای ما ارسال کنید.
تا سر چند وقت شاهد افزایش صعودی ممبر باشید...
یا علے - 'روبیکاممبر'
⬅️ مثال کاربردی از وب سرویس های سیموتل
✅ استفاده از وب سرویس برای ارسال تماس صوتی
این API به نرم افزارهای دیگر مانند CRM ،ERP، اتوماسیون و ... اجازه می‌دهد که با ارسال شماره تلفن و فایل صوتی به سیموتل و همچنین ایجاد یک سناریو اختصاصی با ماژول‌های مختلف در سیموتل تماس صوتی ارسال نمایند و از نتیجه آن مطلع شوند. این تماس ها می توانند به صورت انبوه نیز ارسال شوند.
نمونه‌های کاربردی:— ارسال پیام تبریک به مناسبت تولد مشترکین و ...— ارسال پیام های اطل
سامانه استعلام قیمت باربری | سامانه قیمت باربری | سامانه نرخ باربری

ارسال بار به تهران | ارسال بار از تهران به شهرستان | باربری

سامانه استعلام قیمت باربری و اتوبار باربورد توانسته خود را در دل مردم جا کند، همچنین شما می توانید خدمات باربری ها مثلا نحوه بسته بندی، نحوه جابجایی، نحوه ذخیره سازی وسایل بهداشتی و فاسد شدنی و می توانید قیمت باربری و نرخ اتحادیه را مشاهده کنید و آنها را با هم مقایسه کنید.
سامانه باربورد امکاناتی را برای شما همشهری
نحوه ارسال تمارین
همونطور که در کلاس هم تاکید کرده بودم
تا ساعت 24 امشب فرصت دارید تا 2 تا تمرین طراحی وب رو
به آدرس ایمیل زیر ارسال کنید:
sayadweb11@gmail.com
قوانین ارسال تمرین:
1 - عنوان ایمیل یا همون قسمت Subject، باید اسم و فامیلی شما به صورت کامل باشه
2 - کدهای تمرین اول رو به اسم T1 و تمرین دوم رو به اسم T2 ذخیره و ارسال کنید
3 - اگه از css خارجی استفاده کردین برای هر تمرین، فایل html و css رو با هم zip کنید و اسم فایل زیپ رو طبق مورد 2 نام گذاری کنید و بفرستید
4 - مهلت
گل فروشی شیراز : در سایت ما میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید،  ما امکان ارسال گل در شیراز را در تمامی روزهای سال داریم.

در سایت ما به راحتی میتوانید محصولات مختلف را سفارش دهید شامل:

سبد گل 
تاج گل 
دسته گل 
باکس گل 
انواع گل های رز، لیلیوم و ...

از محصولات متنوع ما دیدین کنید ، سپس با یک تماس میتوانید محصول مورد نظر را سفارش داده و درب منزل خود یا عزیزی که میخواهید گل را تقدیم او کنید ، تحویل بگیرید.

ارسال گل برای همسر در شیراز
سرویس وبلاگ دهی چیست؟وبلاگ نویسان معمولاً به مسائل فنی وبلاگ خود کاری ندارند. مگر اینکه خواسته باشند تغییری در قالب وبلاگ خود ایجاد کنند و یا ابزاری را بدان بیافزایند؛ فقط در همین حد. در حالی که این مدیران سرویس وبلاگ دهی هستند که کار مسائل فنی را پی می‌گیرند و به بهبود و رفع ایرادات آن کمک می‌کنند. از این رو یک وبلاگ نویس معمولاً روی تولید محتوا و نوشتن مقاله زمان می‌گذارد و برای این کار نیاز به محیطی دارد که فضا و نشانی مورد نظر را به وی د
چگونه نحوه استفاده از AIRDROP

نحوه اشتراک گذاری با استفاده از Airdrop

چگونه عکس ها ، پرونده ها و موارد دیگر را بین دستگاه های Apple خود جابجا کنید.
اگر شما نیاز دارید که چیزی را سریع از یک دستگاه iOS یا MacOS به دستگاه دیگر ارسال کنید ، احتمالاً AirDrop بهترین گزینه خواهد بود. از بلوتوث برای ایجاد ارتباط نقطه به نقطه با دستگاه دیگر استفاده می کند.
ادامه مطلب
قابل توجه همشهریهای عزیز
شما هم همین حالا کانال/پیج یا گروه خودتون رو برای
 ما ارسال کنید تا در بخش پیوندها (ستون سمت راست وبلاگ) درج کنیم
منتظرشما هستیم.
شماره تلگرام ما:  ۰۹۹۰۳۴۵۵۳۱۰
شماره واتساپ ما: ۰٩۰١٧۴۰٧٨٧٧
(فقط درتلگرام و واتساپ ارسال کنید)
بسمه تعالی
با سلام خدمت شما نویسنده گرامی.
من پناهی هستم مدیر وبلاگ ایران کراسادر.
ما قراره درباره مقررات وبلاگ با شما بحث کنیم.
قانون و مقررات باید رعایت بشوند و رعایت نکردن این قانون ها باعث اخراج شدن شما میشه دوست عزیز:
ما چند پیش نیاز برای کار داریم:
1.شما از طریق همین جا برای ما اطلاعات لازم را ارسال میکنید.
2.شما ایمیل،نام کاربری و نام و نام خانوادگی خودتان را با نظرات این بخش ارسال میکنید.
3.درمورد سن،تاریخ تولد، در کدام ازاین بازی ها متخ
پنل پیامک تبلیغاتی حرفه ای با امکانات کامل
قیمت پنل: 250هزارتومان(تمدیدسالانه رایگان)
تعرفه هر پیامک13تومان(هزارپیامک13هزارتومان)
هدیه:دوهزارعددپیامک،دوعددخط خدماتی
و یک خط اختصاصی انتخابی
ارسال به بلک لیست وغیربلک لیست وگزارش ارسال و دریافت
ارسال به محدوده خاص ازنقشه و باکدپستی و به دکل B.T.S
ارسال به مشاغل واصناف و ارسال با انتخاب سن وجنسیت دلخواه
مشاهده پنل آزمایشی دمو قبل ازخرید:
انتخاب این پنل و خریدآنلاین: واردسایت زیرشوید 
Www.Artasms.ir
آیا شما یک تاجر هستید که به شدت به دنبال راه هایی برای تبلیغ محصول یا خدمات خود در اینترنت هستید؟ آیا روشهای مختلفی را امتحان کرده اید اما به نظر می رسد هیچکدام از آنها کارایی ندارند؟ خوب ، شما خوش شانس هستید که این مقاله شامل پنج راز برتر برای بازاریابی آنلاین مؤثر است. نکات ذکر شده در زیر را بخوانید ، بفهمید و بکار ببرید و سود خود را به صورت جیفی افزایش دهید!1. از رسانه های اجتماعی برای تأیید محصول یا خدمات خود استفاده کنید
Facebook ، Twitter ، Tumblr و
پنل پیامکی گوگل  چه طور استفاده کنیم؟

گوگل سرویس پیام کوتاه جدید خود را در بسیاری از کشورها از جمله هند راه اندازی کرده است. با کمک این سرویس می توانید پیامک رایگان را به دوستان و اعضای خانواده ارسال کنید. این ویژگی جدید Google در هند تقریبا توسط همه اپراتورهای بزرگ خدمات تلفن همراه به همراه Reliance ، MTS ، Tata Indicom و Vodafone پشتیبانی می شود. ما به شما می گوییم چگونه می توانید از این سرویس رایگان Google استفاده کنید.این ویژگی Google در تقریبا 51 کشور در آسی
سلام
ممنونم که وبلاگ من را انتخاب کردین .
در این وبلاگ من می خواهم  تجربه که در این راه به دست آوردم را به شما مطرح کنم.و شما بتوانید با خیال راحت کار خود را انجام دهید و بدون استرس.
شما درباه ی ارز دیجیتال چیز هایی به گوشتان خورده است و می دانید که چه چیزی است اما من در این وبلاگ می خواهم نحوه دریافت و یا استخراج بیت کوین را با برنامه های به روز درخدمت شما عزیزان قرار بدهم.
وبلاگ تخصصی کنکور فنی (کاردانی پیوسته) رشته کامپیوتر(شبکه و نرم‌افزار رایانه)

http://konkorfani.blog.ir
راه‌اندازی شد.

آماده دریافت نظرات ارزشمند داوطلبان کنکورفنی99 در این وبلاگ، هستیم.
لطفا آدرس وبلاگ را برای دوستانی که در شبکه‌های اجتماعی حضور ندارند، ارسال فرمایید.

@KonkorFanni⭕️⭕️⭕️
توی این سال ها به عنوان مطلب یعنی "عوامل ماندگاری یک وبلاگ" زیاد فکر کردم، از طرفی وبلاگ ها و وبلاگ نویس های سابقه دار هم مرور شد و به یک سری خصوصیاتِ تقریبا مشترک رسیدم. همچنین کسانی که تا تقی به توقی می خوره و اقدامات نامناسب مثل حذف وبلاگ و یا خداحافظی انجام می دن هم بررسی کردم و خصوصیات اونها یه جورایی برعکس وبلاگ نویس های سابقه دار هست.
ادامه مطلب
پس از ورود به صفحه اصلی بلاگ روی  کلیک کنید. با کلیک کردن روی این کلید به صفحه ذیل منتقل خواهید شد:

پس از تکمیل فرم مذکور برای ساخت وبلاگ روی  کلیک کنید.
پس از این مرحله برای شما ایمیلی مشابه تصویر رو به رو که حاوی کد تایید ثبت نام برای ساخت وبلاگ است ارسال می گردد که با کلیک کردن بر روی لینک آن به صفحه اول حساب کاربری خود در بیان منتقل می شوید.

با کلیک کردن بر روی بلاگ به صفحه ثبت وبلاگ جدید ارجاع داده خواهید شد.
در این حالت بصورت خودکار ب
قالب وبلاگ دو ستونه | قالب با استایل جدید دو ستونه 
قالب-وبلاگ/قالب-های-دو-ستونه
قالب وبلاگ جدید رایگان با سبک دو ستونه قالب با کدنویسی دو ستونه قالب وبلاگ ... برچسب‌ها : قالب بلاگفا, قالب رز بلاگ, قالب شهیدان مدافع حرم, قالب مذهبی, قالب ...
قالب وبلاگ دو ستونه | قالب با استایل جدید دو ستونه -
برچسب‌ها : قالب بلاگفا, قالب تیره عاشقانه, قالب جدید وبلاگ بلاگفا, قالب دخترانه جدید, قالب دخترانه عاشقانه, قالب دو ستونه کلاسیک, قالب عاشقانه, قالب عاشقانه .
به نام خدا

چند توضیح درباره‌ی وبلاگ کپی از مطالب صهبای صهبا

1- یک نفر لینک عکس اسکرین‌شات از متن پیامک‌هایشان با دکتر صهبا را ارسال کرده‌اند که متأسفانه در این متن دکتر صهبا به ایشان گفته‌اند هیچ‌وقت به وبلاگ برنخواهند گشت. هم‌چنین در پاسخ به بازیابی مطالبشان فرموده‌اند هر مطلبی که تا کنون نوشته‌اند برای خدا بوده، خودشان را صاحب آن‌ها نمی‌دانند و وقف عام است.

2- این‌جانب بقای زندگی مشترک خود را مدیون راهنمایی‌های دکتر صهبا 
تصمیم گرفتم جای دلنوشته های معمول به رویکرد اوایل تاسیس این وبلاگ بازگردم. از همان ابتدا هدف از شروع این وبلاگ، تولید محتوا بود. هرچند که که یادداشت های که در طول این سه سال گذشته ارسال شدند محتوای شخصی و شاید هنری داشتند، اما هدف اولیه این وبلاگ چیز دیگری بود. یادداشت های شخصی شاید دوستی را از حال من باخبر کند اما قلبا دوست دارم راجع به مسائل جدی تر که روی حال و روز ما تاثیر میگذارد بنویسم. 
بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه معماری، وقت تازه ا
امروز بعد از مدت ها فرصتی دست داد تا مطالب منتشر شده قبلی وبلاگ تازه های بیان را مرور کنم. متاسفانه برخی از وبلاگ های که در گذشته بسیار فعال بودند حذف شده بودند و موضوع و محتوای برخی از وبلاگ ها به طور کامل تغییر داده شده بود. به همین دلیل یک بررسی روی همه وبلاگ های معرفی شده داشتم و به ناچار برخی از مطالب را حذف کردم.
در نهایت برای اینکه مخاطبان این وبلاگ با لینک های حذف شده یا وبلاگ هایی با محتوای اشتباهی مواجه نشوند، تصمیم دارم که با وسواس بی
قالب وبلاگ سئو شده 
کد قالب وبلاگ سئو، قالب وبلاگ با سئوی حرفه ای، قالب وبلاگ سئو شده جدید، قالب جدید سئو بالا برای بلاگفا
قالب های سئو شده حرفه ای
قالب سئو شده برای وبلاگ - قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید 
قالب-سئو-شده-برای-وبلاگ
قالب سئو شده برای وبلاگ جدید دریافت رایگان قالب سئو شده برای وبلاگ جدید برای بلاگفا میهن بلاگ پرشین بلاگ پارسی بلاگ رز بلاگ.
مرجع قالب های سئو شده
قالب وبلاگ سئو شده برای میهن بلاگ | قالب وبلاگ | قالب وبلاگ جدید
قالب وب
سلام خدمت تمامی عزیزانی که دارن این پست رو میخونن :) میدونم مدت زیادی میشه اصلا پستی نزاشتم کمتر به وبلاگ ها سر زدم و این چیزا. همیشه میخواستم یک مطلبی رو بنویسم که مدت هاست تو دلم بود ولی حوصلش رو نداشتم. امروز میخوام باهاتون در میان بزارم. خوشحال میشم ایده هاتون رو با من در میان بزارین و نظراتتون رو بگین چون واقعا ارزش دارن! این میشه گفت داستانی از نحوه ورود من به وبلاگ نویسی هست. اگر حوصله خوندن این همه متن رو ندارین رو اینجا کلیک کنین تا بری
با سلام خدمت مراجعه کنندگان محترم
این وبلاگ موقت بوده و جهت دسترسی به طرح های مختلف می باشد و سایت اصلی به زودی بصورت فروشگاه اینترنتی ایجاد خواهد شد.

این وبلاگ موقتا فقط برای دسترسی عزیزان به طرح های مختلف می باشد و شما می توانید پس از انتخاب طرح مورد نظر شماره آن را به شماره موبایل ذکر شده در زیر از طریق whatsapp و یا ایمیل با ذکر نام و نشانی ارسال کنید.
در حدود 24 تا 48 ساعت بسته به آزاد بودن وقت ما، طرح مورد نظر را بصورت آنلاین برایتان ارسال
قالب حافظ - کد قالب بلاگفا 
 ابتدا وارد مدیریت وبلاگ خود شوید. ۲- تمام کد های قسمت ویرایش قالب خود را پاک کنید. ۳- کد قالب مورد نظر خود را Copy کرده و در قسمت ویرایش قالبتان ، Paste کنید ...
قالب وبلاگ,قالب دوستونه,قالب حافظ 
قالب وبلاگ دو ستونه حافظ – قالب شماره ۱۷۴. قالب وبلاگ دو ستونه ... تو تنظیمات وبلاگ ی تایتل مینویسم اما متاسفانه رنگش سفیده،میخوام سیاه بشه…اما این قالب ...
قالب فال حافظ - قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید 
قالب فال حافظ جدید دریافت ر
هر ساله میلیونها کالا از قبیل تجهیزات صنعتی، لوازم منزل، مواد خام، لوازم تجاری، لوازم منزل و… از طریق ارسال بار هوایی در سراسر جهان جا به جا می شوند. در حقیقت ارسال بار هوایی به دلیل ویژگیهای مهمی نظیر ایمنی، سرعت و مقرون به صرفه بودن، بهترین روش برای جا به جایی کالا به خصوص کالاهای گران قیمت و محصولات فاسد شدنی می باشد. بسیاری از شرکت های واردات و صادرات در جهان، برای ارسال کالاهای خود ارسال بار هوایی را به خاطر امکانات و مزایای منحصر به فر
خرید کتاب: نحوه سفارش و درصد تخفیف کتاب ها

خبر خبرخبر خبرارسال کتاب های پویش به سراسر کشور
✅شماره سفارش کتاب های پویش نمکتابفقط بصورت پیامکی✉ با شماره09050660225✅ کتاب ها با ۲۰ درصد تخفیف بفروش می رسد.معرفی کتاب به معنای موجود بودن آن نیستکتاب های پویش در مرحله اول در لیست سفارشات قرار می گیرد.
نحوه سفارش و خرید کتاب از کانال نمکتاب @namaktab_ir          ┄┄┄┄┄❅✾❅┄┄┄┄┄✉ابتدا نام و تعداد کتابهای درخواستی خود  به شماره09050660225(فقط پیامک)
شارژ 1000 تومانی همراه اول سامانه صفر و یک✅ برای کسانیکه شرکت نکردن بدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 3072022⃣ ارسال کد فعالسازی به 307202به ازای دعوت از هر 1 نفر 1000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 307202 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 307202 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 307202
به نام خدا

چند توضیح درباره‌ی وبلاگ کپی از مطالب صهبای صهبا

1- یک نفر لینک عکس اسکرین‌شات از متن پیامک‌هایشان با دکتر صهبا را ارسال کرده‌اند که متأسفانه در این متن دکتر صهبا به ایشان گفته‌اند هیچ‌وقت به وبلاگ برنخواهند گشت. هم‌چنین در پاسخ به بازیابی مطالبشان فرموده‌اند هر مطلبی که تا کنون نوشته‌اند برای خدا بوده، خودشان را صاحب آن‌ها نمی‌دانند و وقف عام است.

2- این‌جانب بقای زندگی مشترک خود را مدیون راهنمایی‌های دکتر صهبا 
شارژ 4000 تومانی همراه اول سامانه گردو✅ برای کسانی که شرکت نکردن بدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 4051012⃣ ارسال کد فعالسازی به 405101به ازای دعوت از هر 3 نفر 4000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 405101 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 405101 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 405101
سلام بر دوستان عزیز سایت ما برای خرید قوانین خواست خود را دارد
که برای خرید شما باید آنها را رعایت کنید اول:« از همه شما باید فقط از درگاهی
ک در سایت مان هست ارسال کنید و عکسش را برای شماره ی 09305588201
ارسال کنید تا ما سفارش را ارسال کنیم دوم:«اگر کسی پول تقلبی برای ما ارسال کند درگاه ما متوجه شده و مشخصات را به صورت خودکار برای پلیس ارسال میکند سوم:«کالایی ک خریداری میکنید به هیچ وجه پس گرفته نمی‌شود و قبل از هر اقدامی اول از خرید خود متمعن شوید چ
ویرایش تصاویر و اضافه کردن فیلتر خاص بعضی مواقع ، کارآمد هست و میتونه باعث زیبا شدن قالب وبتون بشه
یا میخواید همه تصاویر پستها با قرار دادن ماوس به رنگ خاکستری در بیاد.
و یا اصلا پست زمینه وبلاگ رو تار کنید(بلور کردن)، خب، حتما خیال دارید با نرم افزار انجام بدید؟ لازم نیست:)
تو این پست من به شما ، کد هایی رو معرفی میکنم که کار شما رو خیلی راحت تر میکنه و احتیاج به ویرایش از طریق نرم افزار ندارید!
همراه با مثال تصویری و فیلم آموزشی نحوه قرار دادن
سلام سایت ها و وبلاگ ها یی که با اختلال اینترنت در دسترس هستند هنوز
و بدرد همه میخورن رو اینجا ارسال کنید .

تا استفاده کنند همه !

در بخش ارسال نظر ارسال کنید!
!(نظر آزاد است)!

--------نمونه سوالات آیین نامه رانندگی---------
aayinnameh.blog.ir

((( آدرس های سایت و وبلاگ خود و .. را کامنت کنید )))
سلام امیدوارم از آپدیت جدید قالب وبلاگ خوشتون بیاد اول اینکه دوتا کادر ساختبم یکی اخبار وبلاگ و اون یکی دلنوشته های بنده حالا میگید چرا اصلا من دلنوشته مینویسم؟ چون نوشتن دلنوشته هایم منو راحت میکنه و یه نوعی احترام وبلاگ نویس حفظ میشه :)
و کلا اخبار و دلنوشته هارو از میان مطالب خارج کردیم این مطلب نیز در میان اخبار وبلاگ است :)
لطفا نظرتون رو در مورد آپدیت جدید وبلاگ مشترک شوید :)
خوندن همیشه بهم آرامش میداد، کتاب خوندن، مجله خوندن، وبلاگ خوندن، تقریباً از پونزده سالگی وبلاگ میخونم. اون زمان وبلاگ دکتر شیری رو خیلی دوست داشتم و وبلاگ گوریل فهیم
عالی بودن یه وبلاگ مثل وبلاگ دکتر شیری که پر بود از مطالب روانشناسی که کلی با بیان خوب اونها رو توضیح میداد و یه وبلاگ هم مثل گوریل فهیم که از اون سر دنیا مطالب رو خیلی وقتها در قالب طنز می گفت و روحمو تازه می کرد. یه عالمه وبلاگ دیگه که با خوندشون انگار با نویسنده هاشون همذات پ
خیلی چیزها نوسان دارن از طلا و پول و ماشین گرفته تا همین وبلاگ نویسی. نوساناتی که سینوسی وار به جون هر وبلاگ نویسِ متعهدی افتاده! فکر می کنم هر چی می کشیم از احساسات هست بطوریکه هر از مدّتی یک تصمیم می گیریم و از قضا اون رو هم عملی می کنیم حالا با حذف وبلاگ، حذف مطالب و از سرگیری مجدد، تغییر سبک نگارش، غیبت ناگهانی، مهاجرت به یک وبلاگ و یا سرویس دیگه و چیزهای دیگری که شاید خود شما هم بهش مبتلا شدید.
تجربه به خود من آموخته کمتر کسی پیدا می شه که پ
چگونه ایمیل بفرستیم؟
ایمیل مخفف Electronic Mail به معنای نامه الکترونیک است که بی شک یکی از بزرگترین و مهم ترین اختراعات بشر در طول دهه ها و صده های گذشته است که این روزها کاربرد و اهمیت آنرا متوجه می شویم. قبل از ایمیل اگر شخصی قرار بود تا نامه ای را به دست کسی برساند، یا فرستاده ای انتخاب می نمود که وی باید چندین روز و هفته برای رساندن نامه در صحرا مسافرت می کرد و یا از پرنده های نامه بر استفاده می شد که هر دو آنها ریسک بودند چرا که در روش اول، ممک
آدرس ایمیل برای ارسال تمرین‌ها به آدرس زیر تغییر یافت:
myteacher1616@gmail.com
دانشجویانی که تاکنون فایل حل تمرینات را ارسال نکرده‌اند، فایل‌ها را به این آدرس ایمیل کنند.
دانشجویانی که تمرینات خود را به آدرس قبلی ارسال کرده‌اند نیازی به ارسال مجدد ندارند. لطفاً از این به بعد، فایل‌ها را به آدرس جدید ارسال کنید.
بسم الله الرحمن الرحیم
دردسرهای ایجاد وبلاگ هر چند که استاد فرموده بودند که ایجاد، وبلاگ چند دقیقه بیشتر وقت ما را نمیگیرد ولی با توجه به اینکه  اولین باری بود که در این فضا قرار میگرفتم و باید وبلاگ را حتماً امروز ایجاد می کردم تمام همت خود را به کار بستم و هر چند که گزینه ها را پر میکردم و مجدد پیغام خطا دریافت می‌کردم بدون خستگی به کار خود ادامه دادم و بالاخره موفق شدم که وبلاگ را ایجاد کنم و این اولین روز نوشت من بود که در این وبلاگ قرار د
پنل ارسال پیامک

جشنواره فروش رمضان سامانه پیام کوتاه با تخفیفات 50 درصدی
فرصتی ویژه
برای معرفی کالا و خدمات، ارتباط با مشتریان و
توسعه کسب و کار شما
با پنل ای ام اس ️ سامانه پیامکی
ارسال پیامک منطقه ای، از روی نقشه ، بر حسب جنسیت و سن، و...
$ کسب و کار خود را متحول کنید $
بسیار ارزان و موثر ️
امکان ارسال بصورت هدفمند
امکان ارسال تبلیغات به مناطق سراسر کشور
امکان ارسال تبلیغات بر اساس کد پستی
ا
 آشنایی با سنسور باران و نحوه ی عملکرد آن: ✅عملکرد این سنسور مانند سنسور های دیگر در خودرو است.با این تفاوت که این سنسور به گونه ای عمل می‌کند که در زمان بارندگی یا خیس شدن شیشه ی جلوی خودرو , وجود مایعات روی شیشه را تشخیص می‌دهد و یا ارسال اطلاعات تعریف شده ECU را با خبر می‌کند.
✅ این سنسور معمولا در قسمت بالای شیشه ی جلو و در قسمت وسط ( در محدوده جای گذاری آینه جلو ) نصب می‌شود.این سنسور بر اساس اولتراسونیک یا امواجی که انسان قادر به شنیدن آن
سلام بر دوستان عزیز سایت ما برای خرید قوانین خواست خود را دارد
که برای خرید شما باید آنها را رعایت کنید اول:« از همه شما باید فقط از درگاهی
ک در سایت مان هست ارسال کنید و عکسش را برای شماره ی 09305588201
ارسال کنید تا ما سفارش را ارسال کنیم دوم:«اگر کسی پول تقلبی برای ما ارسال کند درگاه ما متوجه شده و مشخصات را به صورت خودکار برای پلیس ارسال میکند سوم:«کالایی ک خریداری میکنید به هیچ وجه پس گرفته نمی‌شود و قبل از هر اقدامی اول از خرید خود متمعن شوید چ
وبلاگ نویسی برای یه سری از افراد ، خیلی لذت بخش هست و یکی از اون ها هم خود من هستم .. با این وجود که توی هر سرویس وبلاگ دهی حداقل یک وبلاگ ساختم و تا زمانی هرچند کوتاه مطلب نوشتم ، بعد از مدتی اقدام به حذف اونها کردم .. اما این عشق و علاقه باعث شد که دوباره پا به این مسیر بگذارم .
ادامه مطلب
شارژ 2000 تومانی همراه اول سامانه دیرین ران✅ برای همه / جدیدبدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 30717312⃣ ارسال کد فعالسازی به 3071731به ازای دعوت از هر 3 نفر 2000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 3071731 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 3071731 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 3071731
به نام خدا
سلام دوستان عزیز از بابت صبرتون سپاسگزارم وبلاگم در حال بروز رسانی بود و خوشبختانه به خوبی تموم شد 
کارهای جدیدی که قراره در وبلاگ انجام بشه:
1-هر هفته یک آیه قران در رابطه با مهدویت قرار داده میشه همراه با ترجمه و تفسیر کوتاه  که در طول هفته میتونید نطرتون رو برای من  راجبش ارسال کنید و برداشتتون رو از آیه بنویسید زیباترین برداشت در وبلاگ گذاشته خواهد شد
2- دوقسمت در بالای صفحه وبلاگ قرار داده شده که در قسمت برایم بنویس نظرات و پیش
قالب سه ستونه - قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید 
قالب وبلاگ عروسکی ساده : قالب وبلاگ سه ستونه با رنگ بندی روشن و ساده. قالب با موضوع عروسکی و در سبکی بسیار ساده و کلاسیک طراحی شده است.
قالب سه ستونه ساده - تم دیزاینر
سلام قالب سه ستونه سادتون به هم ریخته لطفا سریعتر درستش کنید ! ! ! ! ! ! ! ! پاسخ دادن ... ظ گفته : برو تو قسمت سوالات متداول نوشته به وبلاگ منم سر بزن : 
قالب وبلاگ ساده | قالب وبلاگ -
قالب وبلاگ سیب ، این قالب وبلاگ بسیار زیبا ، توسط سایت ماه اس
سلام،دوستان گل؛ بالاخره انتظار به سر رسید ما یک ماه زود تر از تاریخی که قول داده بودیم اومدیم.
امروز۹۸/۳/۲ کار خود را شروع می کنیم و از امروز می توانید تبلیغات خود را برای ما ارسال کنید.
نرم افزار ما هم ساخته شده و به زودی از همین وبلاگ منتشر میشود و در ان تعرفه ها گذاشته شده.
پس تبلیغات از طریق راه های ارتباطی برای ما ارسال کنید.
تا سر چند وقت شاهد افزایش صعودی ممبر باشید...
یا علے - 'روبیکاممبر'
آقا این گوشی های اندروید واقعا رو مخه مثلا  میخوای یه پیامو ارسال کنی میزنی ارسال نمیشه ولی یه پیامو نمیخوای ارسال بشه دستت میخوره کنارش ارسال میشه میخوای یه برنامه رو ارسال کنی ده بار میزنی روی برنامه باز نمیشه ولی یه لحظه دستت میخوره رو صفحه ده تا برنامه باهم باز میشه چرا  ؟:/
در این مطلب سعی دارم برای دوستانی که آشنایی چندانی با ساز و کار قالب وبلاگ ندارن ، یه سری توضیحات بیان کنم که بیشتر در جریان عملکرد کدهای قالب وبلاگشون قرار بگیرن ! بالاخره ممکنه سال ها وبلاگ داشته باشید اما اصلا با نحوه عملکرد کد قالبتون آشنایی نداشته باشید و این از نظر من خوب نیست !
پس شروع می کنیم :
یک قالب در ساده ترین حالت ممکن ، تنها از زبان نشانه گذاری اچ تی ام ال استفاده می کنه ! بسیاری از جاها دیدم که از اچ تی ام ال بعنوان زبان برنامه نوی
قالب وبلاگ بلاگفا 
قالب بلاگفا قالب وبلاگ بلاگفا قالب های بلاگفا قالب پیچک بلاگفا ghaleb ... لطفا روی لوگوی قالب وبلاگ بلاگفا مربوطه کلیک کنید و به بخش دریافت کد قالب ...
قالب وبلاگ | گلچین از مفیدترین قالب های وبلاگ ایران | قالب وبلاگ
همچنین کاربران دوست داشتنی میهن بلاگ از این قالب وبلاگ میهن بلاگ که کد ... وبلاگ خود را در سیستم بلاگفا دارند دعوت می کنیم که برای قالب بلاگفا خود ، از ...
‎قالب وبلاگ بلاگفا · ‎قالب وبلاگ پاییز · ‎قالب وبلاگ منظره ·
راه های افزایش بازدید وبلاگ
اگر قصد یادگیری مهارتهای کلیدی وبلاگ نویسی و بالابردن آمار بازدید وبلاگ خودرا دارید باید به این نکته مهم دقت نمایید که برای آموزش فن و فنون پیشرفته وبلاگ هیج چیزی بهتر از بازدید و بررسی وبلاگهای حرفه ای و نمونه نیست.
امروز اگرچه وبلاگ و وبلاگ نویسی آن تب و تاب اولیه اش را ندارد اما از لحاظ حجم نسبت به گذشته افزایش چشمگیری پیدا کرده و بیشتر وبلاگهای حرفه ای با انگیزه های استفاده اقتصادی از وبلاگ شکل گرفت
راه های افزایش بازدید وبلاگ
اگر قصد یادگیری مهارتهای کلیدی وبلاگ نویسی و بالابردن آمار بازدید وبلاگ خودرا دارید باید به این نکته مهم دقت نمایید که برای آموزش فن و فنون پیشرفته وبلاگ هیج چیزی بهتر از بازدید و بررسی وبلاگهای حرفه ای و نمونه نیست.
امروز اگرچه وبلاگ و وبلاگ نویسی آن تب و تاب اولیه اش را ندارد اما از لحاظ حجم نسبت به گذشته افزایش چشمگیری پیدا کرده و بیشتر وبلاگهای حرفه ای با انگیزه های استفاده اقتصادی از وبلاگ شکل گرفت
یادش بخیر..
وبلاگ و وبلاگ نویسی...
آخرین بار  که یه وبلاگ داشتم رو راستش یادم نمیاد.. شاید 12 سالم بود. شاید کمتر...
تمام کودکی و ابتدای نوجونی من توی اینترنت و چک کردن وبلاگ بازیگرای هم سن و سال خودم گذشت :) الان که بهش فکر می کنم حتی خندم میگیره.. و بعد هم حسرت میخورم به حال زمانی که به بدترین شکل ممکن از دست رفت ...
ادامه مطلب
  قزعه کشی مسابقه وبلاگ با شرکت هشت نفر (اعضاء) توسط مسئولین صندوق ، بصورت غیر حضوری انجام گردید و جایزه 75 هزار تومانی برای 4 نفر برنده واریز گردید. در صورتیکه تمایل دارید مسابقه دوم وبلاگ برگزار گردد به همراه یک سوال (از مطالب وبلاگ) به مدیرعامل پیام ، ارسال فرمایید تا پس از تایید هیات مدیره مسابقه دوم برگزار شود.

تعداد پیام های ارسالی تاکنون :   یک    نفر

کاربر عزیز ورود شما را به این وبلاگ خوش آمد میگویم

لطفا با ارسال نظرات خود مرا جهت بالا بردن سطح آموزشی وبلاگ یاری فرمائید  امید است که بتوانم با همکاری شما عزیزان ؛ با دلگرمی بیشتری به ارائه مطالب جدید و آموزنده بپردازم .

و در آخر نظر دادن به مطالب ما را فراموش نکنید. 
سپاس
یاحق
 داشتم فکر که نه! حس میکردم چه قدر دردناک و زجرناک است که وبلاگ های مورد علاقه ات که خواندن کلمات و نوشته های جاری در آن مغزت را نوازش می دهد، انگار دیگر به روز نمی شوند...
چه بلایی سر این پنجره های دوست داشتنی آورده تلگرام و اینستاگرام و تمام گرام هایی که زندگیمان را در مشتشان فشار می دهند؟
ناگفته نماند به روز شدن وبلاگ هایی که هنوز نفس می کشند به لطف سرانگشتان نویسندگانش، حالم را عمیقا مطلوب می کند. : )
پ.ن1: خدایا وبلاگ های متروکه را دوبار
اول یک توضیحی راجب به بلاگفا بدم بلاگفا یک سایت ساخت وبلاگ رایگان است که میتوانید در آن به صورت رایگان وبلاگ بسازیدوحالا بریم سراغ آموزشبرای درج پیوند باید وارد قسمت مدیریت وبلاگ خود در بلاگفا شده و از فهرست اول موجود در سمت راست بروی پست مطلب جدید کلیک کنید. که در اصل می خواهید یک نوشته در وبلاگ درج کنید و در آن پیوندی به قسمت دیگر وبلاگ بدهید. این کار را بروی نوشته هایی که قبلاً ارسال کردید هم می توانید انجام دهید و به اصطلاح آنها را ویرایش
هنگام پاکسازی وب سایت ها، یکی از پیچیده ترین بخش های کار ما حصول اطمینان از پیدا کردن همه backdoor  هاست. اغلب مواقع، مهاجمان به مکان های مختلف سایت کد تزریق می کنند تا احتمال نفوذ دوباره به سایت را بالا برده و تا حد ممکن دسترسی به سایت را حفظ کنند. تحقیقات نشان می … نحوه‌ی مقابله با تروجان ها
برای ارسال تمرینات و بیان اشکالات با ایمیل زیر در ارتباط باشید:
farzadhosseinian1 [at] gmail [dot] com
همچنین از کانال تلگرام زیر استفاده کنید
@UMAMachineLearning98

برای اطلاعات بیشتر از مدرس به صفحه لینکداین مراجعه کنید. برای دیدن صفحه لینکداین مدرس کلیک کنید.
در ارسال برودکست دو هدف وجود داره از طریق برودکست مقصد را پیدا کنیم، یا هدف ارسال همگانی باشه در شکل زیر مثالی از نوع اول را مشاهده می‌کنید که عموما در شبکه‌های بی‌سیم و خصوصا در الگوریتم مسیریابی AODV کاربرد داره.
 اگر سوالی دارید خوشحال می‌شم کمک کنم.

به نام خدا، به یاد خدا و برای خدا
خب بعد از چند ماه دوری از وبلاگ به دلیل مشغلههای زیاد درسی و کاری امروز وقت شد بشینم پای کارهای وبلاگ! ان‌شاءالله از امروز بر اساس یک برنامه درست و حسابی بتونم مطالب غنی و بدردبخوری (!) داخل وبلاگ قرار بدم تا شما دانشجویان و مهندسین عزیز بتونید استفاده کنید.
با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما!
علی فرزانه موحد
اگه ورودی گوگل یا موندگاری اسم وبلاگتون تو ذهن مخاطب براتون اهمیت داره، حتما به عنوان وبلاگتون دقت داشته باشید. عنوان وبلاگ مثل یه برند می مونه که تفاوت هر وبلاگ با یه وبلاگ دیگه در ابتدا با همین برند مشخص می شه. تا حالا عنوان وبلاگتون رو توی گوگل نوشتید که ببینید چی میاره؟ حوصله تون شد یه امتحان کنید ببینید چی می شه نتیجه!!مثلا وبلاگ هست عنوانش رو نوشته سلام، یا حتی بسم الله الرحمن الرحیم، یا LOVE و از این دست عناوینِ کاملا عمومی که لابلای ده ه
شاید با وجود انبوه کارهای روزمره، وبلاگ نویسی کار زمان بری به نظر برسد اما این کار مزیت ها و فرصت های گوناگونی به همراه دارد.
نخست اینکه می توانید در وبلاگ مهارت هایتان را توصیف و قدرت تفکرتان را تقویت کنید و باعث می شود برای توسعه ی مهارت هایتان تلاش کنید.
شاید مزایای وبلاگ نویسسی را بتوان اینگونه برشمرد:
ــ رهایی از محدودیت و قید و بند سانسورــ پنهان نگهداشتن هویت نویسندهــ افزایش تفاوت ها و سؤال ها و رشد هویت های فردی با تکثر و تکثیر دیدگا
شاید براتون سوال شده که چرا وبلاگ بنویسم ؟ مگه بى کارم ! اما من بهت میگم چرا وبلاگ بنویسى به کلى دلیل :1. چون وبلاگ نویسى و بروز نگه داشتن اون سرگرم کنندس2. چون هرکسى باید حرف خودش رو بزنه وافرادبه اون حرف گوش بدن و نظرات خودشون رو به شما بگن و باعث پیشرفت شما بشن3. باعث تقویت نویسندگى میشهدوستان دلیل اینکه چرا شما وبلاگ مى نویسید رولطفا بگید
بعضی از وبلاگ نویسای عزیز ، برای جذب بازدیدکننده بدون این که حتی کلمه ای از مطلب رو بخونن ، فقط به پایین مطلب و به قسمت نظرات مراجعه می کنن و یه سری جمله می نویسن مثل :

وبلاگ خوبی داری .
مطلب خوبی بود ..
چقدر زیبا می نویسی ...
چه وبلاگ قشنگی داری ....
نمی دونم چرا هیچ جوره نمی تونم با این افراد کنار بیام ! خیلی رو مخن :|
※※بسم الله الرحمن الرحیم※※
وبلاگ گنجینه شعر و ادبیات با مدیریت محمد مهدی حاتمی کار خود را از سال ۱۳۸۸ در بلاگفا شروع کرد و اینک با کادر مدیریتی قوی و نویسندگان وبلاگ به بهترین وبلاگ تبدیل گردیده و جزو وبلاگ های شعر بلاگفا قرار گرفته است اینک و امروز با ارائه  نسخه وبلاگ بیان امده ایم و می کوشیم تا از بهترین های شعر و هنر باشیم امروز در کادر مدیریت وبلاگ گنجینه نسخه اصلی ( بلاگفا) تصمیمی مبنی بر ایجاد وبلاگ در سایت بیان کرده ایم تا کاربران ا
قالب وبلاگ سه ستونه | قالب با استایل جدید سه ستونه 
قالب بلاگفا, قالب حامی محیط زیست, قالب میهن بلاگ, قالب وبلاگ آلودگی هوا, قالب وبلاگ حرفه ای, قالب وبلاگ رزبلاگ ...
قالب سه ستونه | قالب وبلاگ -
قالب-سه-ستونه
از تمامی کاربران سرویس های مختلف دعوت می کنیم ، از این قالب وبلاگ بلاگفا برای .... قالب وبلاگ سه ستونه برنامه نویسی ، برگه ای که بر روی آن کد های برنامه نویسی ...
قالب سه ستونه | قالب وبلاگ 
قالب-سه-ستونه
قالب وبلاگ ماشین بوگاتی، با یک قالب وبلاگ
من همیشه دوست‌ داشتم یه وبلاگ همه پسند داشته باشم‌. به نظر شما چه‌چیزی این وبلاگ کم دارد که اگه داشته باشه بهتر می‌شود لطفا برای من بنویسید این وبلاگ با چه چیزی بهتر از الآن می‌شود باید چه امکاناتی را اضافه کنم و هرچیزی که باعث بهبود سایت می‌شود پیشاپیش از همه شما تشکر و قدردانی می‌کنم‌، لطفا به من در پیشرفت این وبلاگ کمک کنید‌.(مدیریت‌‌گیم‌پلی‌برتر)
س اول : مشخصات مسئولین صندوق و روش ارتباط با آنها
ج اول : مسئولین صندوق در دوره دوازدهم که در مجمع آدر 98 اتتخاب گردیدند با پیام خدمت تمامی اعضاء ارسال گردید که در صورت نیاز شماره این عزیزان به دوستان متقاضی با پیام ارسال خواهد شد. ضمنا فعلا سعی شده هیچ نامی (اعضاء و مسئولین) در وبلاگ بیان نشود.
س دوم : نحوه خروج از هر سهم چگونه است؟
ج دوم : جهت عدم کاهش ورودی صندوق و تحقق برنامه واریزی وام اعضاء ، مطابق مصوبه و اساسنامه، تسویه یا انصراف هر سهم ،
Server Response Time چیست؟ وقتی شما آدرس سایتتان را در مرورگر وارد می کنید، درخواست از سمت شما به وب سرور ارسال می شود, سرور به درخواست شما پاسخ میدهد، مدت زمانی که درخواست شما ارسال و اولین بایتی که مرورگر شما دریافت نموده (TTFB) و سایت شروع به بالا آمدن میکند را  Response Time … رفع مشکل Server Response Time
 کسب درآمد
برنامعه انستاگرام نامحدود: شامل دو پنل نامحدود رایگان انستاگرام هس که امکانات پنل در پایین توزیح داده میشود" 
 برای دنبال کنندگان ارسال کنید
می توانید از این ابزار برای ارسال پیروان به حساب اینستاگرام خود استفاده کنید. 
 نمایش ویدیوها ارسال شود
می توانید از این ابزار برای ارسال نماهای بدون رمزگذاری به فیلم های اینستاگرام خود استفاده کنید.
 نمایش داستان ارسال شود
شما می توانید از این ابزار برای ارسال نماهای بدون رمزگذاری به د
ارسال مخاطب در تلگرام
آموزش اشتراک گذاری یا ارسال مخاطب تلگرام برای سایر کاربران
تلگرام از قابلیت های فراوانی برخوردار است و یکی از این قابلیت ها ارسال شماره تماس های ذخیره شده در گوشی به صورت مستقیم و بدون نیاز به کپی کردن به دیگران میباشد به طور مثال ، اگر قصد دارید اطلاعات تماس یکی از دوستانتان را به دوست دیگر خود ارسال کنید ، اگر هر دوی آن ها اکانت تلگرام فعال داشته باشند، می توانید توسط تلگرام ، این کار را انجام دهید .
این نکته را باید د
تهیه طرح های توجیهی فنی- اقتصادی
 کلیه طرح های مطالعاتی و توجیهی کسب و کار به صورت کاملاً حرفه ای و بر اساس فرمتهای تعریف شده سازمانها، وزارتخانه ها، موسسات، بانکها و حتی فرمتهای اختصاصی پشتیبانان مالی جهت ارائه به کلیه بانک های عامل کشور، وزارت صنایع و معادن، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت تعاون، کارگروه اشتغال وزارت کار و امور اجتماعی، سازمان گسترش و نوسازی، وزارت علوم تحقیقات و فن آوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان میراث فرهنگی و 
تهیه طرح های توجیهی فنی- اقتصادی
 کلیه طرح های مطالعاتی و توجیهی کسب و کار به صورت کاملاً حرفه ای و بر اساس فرمتهای تعریف شده سازمانها، وزارتخانه ها، موسسات، بانکها و حتی فرمتهای اختصاصی پشتیبانان مالی جهت ارائه به کلیه بانک های عامل کشور، وزارت صنایع و معادن، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت تعاون، کارگروه اشتغال وزارت کار و امور اجتماعی، سازمان گسترش و نوسازی، وزارت علوم تحقیقات و فن آوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان میراث فرهنگی و 
در این مطلب نحوه تغییر قالب وبلاگ بلاگ بیان blog.ir را آموزش خواهیم داد:
ابتدا یک قالب وبلاگ حرفه ای و خوب متناسب با محتوای وبلاگ یا وبسایتی که در بیان ایجاد کرده‌اید پیدا می کنید:
برای این کار کافیست یکی از عبارت های "قالب بلاگ بیان" یا "قالب بیان" و یا "قالب حرفه ای بلاگ بیان" را در نوار جستجوی گوگل وارد کرده و از میان سایت‌های پیشنهادی گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
توصیه ما قالب وبلاگ حرفه ای ارائه شده توسط سایت بست سورس است.
پس از آن کد دریافتی
بیان هم شده اینستاگرام!
شده دیجی کالا
از وبلاگ و فضای وبلاگ، آنچنان که تصور میکردم خوشه چینی نکردم...
معدود نویسنده های خوبی هستند که واقعا نویسنده اند. آنها هم در این وضعیت گل و بلبل از درد اقتصاد و بی کسی و بی پولی زار شده اند و دستشان به نوشتن نمیرود...
یکی ازارکان مهم سایت و وبلاگ قالب اون سایت یا وبلاگ میباشد .قالب وبلاگ ، به سایت یا وبلاگ شما جلا میده و باعث زیبایی و افزایش وروی به سایت شما میشود.از این نکته هم نباید بگذریم که کاربران دو چیز به یادشون خواهد ماند :اولی محتوا و کیفیت مطالب سایت یا وبلاگدومی هم زیبایی سایتکیفیت و مطلب حرف اول را میزند اما کافی نیست چون کاربر دوست دارد که مطلبی رو از سایتی یا وبلاگی بخونه
ادامه مطلب
در این بخش به توضیح موارد زیر می پردازیم:
1- نحوه ی مشارکت تیم تست و تیم توسعه دهنده در مدل وی چگونه است؟
2- مزایا و معایب مدل وی چیست؟

1- نحوه ی مشارکت تیم تست و تیم توسعه دهنده 
1. هنگامی که مشتری BRS را ارسال می کند ، هر دو تیم (تست و توسعه) فعالیت خود را آغاز می کنند. توسعه دهندگان BRS را به SRS ترجمه می کنند. تیم تست در بخش بررسی دوباره BRS برای یافتن نیازهای در نظر گرفته نشده یا اشتباه، مشارکت کرده و تست پلن (acceptance test plan)  و تست کیس قابل قبولی را
امروزه با گسترش شبکه های مجازی مثل اینستا و تلگرام باعث شدن رسانه های مثل وبلاگ حضورشان کم رنگ بشه ولی با این حال کاربران اینترنت بیشتر از کاربران شبکه های مجازی هست و یه جورایی شبکه های مجازی زیر مجموعه اینترنت می باشند.
ولی به نطر شخصی خودم وبلاگ پایدارتر و کاربرانی بهتری دارد ولی با این حال از نظر فضای انتشار پیام و مفاهیم کلی خیلی شبیه هم هستن و سلیقه ی شماس که کدام را انتخاب کنید و در بعضی موارد وجود هرکدام لازم و ضروری هست
انواع وبلاگ
و
با سلام
این وبلاگ، محلّ نشر آثار گروه تبلیغی فارابی است.
نویسندگان این وبلاگ، جمعی از طلّاب هستند که در کنار دروس حوزوی، در رشته‌ی جامعه‌شناسی هم تحصیل کرده‌اند.
هدف ایجاد این وبلاگ:
بیان مطالب تخصّصی جامعه‌شناسی، به زبان ساده، برای عموم مردم.
نکته 1:
عرضه‌ی محصولِ نهاییِ کارگروهی ما، إن‌شاءالله از یکی دوماه آینده شروع خواهدشد، امّا تا آن موقع، وبلاگ با مطالب مرتبط و یا فیش‌های خام تحقیقی به روز رسانی خواهدشد.
نکته2:
إنشاءالله این وبلا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها